Krajské kolo v šestkovém volejbalu!

Po předchozím postupu z obvodního kola jsme bojovali nejen s konkurencí, ale i s počasím.

Dívčí tým naší školy se zúčastnil krajského kola v šestkovém volejbalu, kde na ně čekala velmi silná konkurence i náročné podmínky. V chladném počasí, za větru a téměř zimních teplot, děvčata bojovala v nejtěžší skupině turnaje a i přes velkou snahu se jim tentokrát nepodařilo bojovat o medajlové pozice. 
Holkám však patří velké poděkování za reprezentaci školy, bojovnost a týmového ducha, který nevzdaly ani v nelehkých podmínkách. I takové turnaje jsou cennou zkušeností a motivací do další práce a tréninků.
Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně sportovních úspěchů do dalších zápasů. 🏐💙

Mgr, Veronika Sázavská

Datum vložení: 18. 5. 2026 8:50
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2026 9:01
Autor: Mgr. Milan Garčar