Plavecko-běžecký pohár pro žáky 5. - 9. tříd

Dne 9. října se naši žáci zúčastnili sportovní soutěže Plavecko-běžecký pohár, která se konala na Praze 14. Plavecká část probíhala v krytém bazénu v Hloubětíně, běžecká část pak na netradičním místě - na tubusu metra u Rajské zahrady.

Naši školu reprezentovalo celkem 16 žáků z 5. až 9. tříd. Všichni podali skvělé výkony a zaslouží si velkou pochvalu za snahu, odhodlání i sportovní nasazení.

Výrazného úspěchu dosáhl Jan Černý z 5.A, který v kategorii 4. - 5. tříd zvítězil naprosto suverénním způsobem a vybojoval tak pro naší školu zlatou medaili. Velmi dobře se dařilo i starším žákům - v kategorii 8. - 9. ročníku vybojoval krásné 3. místo Matouš Svrček z 9.C.

Ostatní soutěžící se také neztratili a ve svých kategoriích se umístili na pěkných, bodovaných pozicích. Celý tým naší školy ukázal, že sport a fair play mají na naší škole své pevné místo. 

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Datum vložení: 12. 1. 2026 9:25
Datum poslední aktualizace: 15. 4. 2026 9:51
Autor: Mgr. Milan Garčar