Základní škola Litvínovská 500
Litvínovská 500
Praha 9
OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA - I. stupeň
Dne 6. a 7. února se na 1. stupni uskutečnila OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE. Garantem této soutěže byl Bc. Jiří Koudela, učitel AJ na 2. stupni a byla pod patronací vedoucí vzdělávacího týmu cizích jazyků Mgr. Evy Cílkové, která byla i předsedkyní zkušební komise.. BLIŽŠÍ INFORMACE PO ROZKLIKNUTÍ.
Dne 6. a 7. února se na 1. stupni uskutečnila OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE. Garantem této soutěže byl Bc. Jiří Koudela, učitel AJ na 2. stupni a byla pod patronací vedoucí vzdělávacího týmu cizích jazyků Mgr. Evy Cílkové, která byla i předsedkyní zkušební komise.. Olympiáda vycházela z výukových materiálů Cambridge English. Kategorie byly pro druhou a třetí třídu dohromady a následně pro čtvrtou a pátou třídu.
Vítězové kategorie 2. – 3. ročník:
1. místo: J. Habichová (3. ročník) a J. E. Ikary (2. ročník)
2. místo: O. Pospíšil (3. ročník)
3.. místo: B. Štorková (3. ročník)
Vítězové kategorie 4. – 5. ročník:
1. místo: S. Stillerová (5. ročník) a P. Černý (5. ročník)
2. místo: T. Radojević (5. ročník) a M.Pochyla (4. ročník)
3.. místo: K. Jiříkovská (4. ročník) a O. Schoula (5. ročník)
Velmi nás překvapila úroveň anglického jazyka na I. stupni.
Tímto děkujeme všem, kteří se na olympiádě podíleli – především Bc. Jiřímu Koudelovi a Mgr. Evě Cílkové, taktéž všem žákům za předvedenou snahu a píli a gratulujeme vítězům.
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2025 19:02