9.A

Třídní učitelka: Mgr. Yvonna Požárková

 

e-mail: yvonna.pozarkova@litvinovska500.cz

tel.286881141 l.115

 

Upozorňuji: pokud žák chybí - je jeho povinností si probranou látku doplnit!

 


  

 

Podrobné informace k přihláškám a přijímacímu řízení na SŠ na stránkách výchovné poradkyně Mgr.J. Berkové

http://www.litvinovska500.cz/vychovne-poradenstvi/

 

Březen

nejpozději do 1.3. odevzdání přihlášky do 1.kola přijímacího řízení řediteli SŠ

Vydání zápisového lístku zákon. zástupci - (občanský průkaz s sebou!!! - 2. patro, kabinet výchovné poradkyně)

Čt 7.3. - 15:00 - 15:45
Čt 14.3. - 7:15 - 7:45
Čt 14.3. - 15:00 - 15:45

 

 

13.3. Policie ČR - přednáška ve škole 2.a 3.hodinu

Téma: Právní vědomí, návykovové látky, nejčastější trestné činy mládeže

 

28.3. Global Money Week

-žákům budou předány informace z oblasti finančního světa a interních procesů banky

kde: ING Bank N.V., Českomoravská 2420/15, Praha 9

časový program akce:

09:00-09:15 Příchod dětí

09:15-10:00 Finanční vzdělávání zábavnou formou (Hravý finančník/Kahoot)

10:00-10:15 Přestávka a občerstvení

10:15-10:45 Co všechno dělá bankéř (zajímavosti z pracovního života – ředitel retailového oddělení a ředitel korporátního oddělení)

10:45-11:30 Prohlídka vybraných oddělení v bance (Marketing, call centrum, IT oddělení)

 

 

 

 

 

 

 

Rozvrh hodin

   

  1.  2.  3.  4. 

5. 

6. 

7.  8.    
 
Po 8 :00
8 :45
8 :55
9 :40
10:00
10:45
10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30
   
 Aj Čj Př  2.Cj      
Út 8 :00
8 :45
8 :55
9 :40
10:00
10:45
10:55
11:40
11:50
 12:35 

12:35
 13:05

13:05
13:50
14:00
 14:45 
Aj Z Čj  oběd   VP VP  
St 8 :00
8 :45
8 :55
9 :40
10:00
10:45
10:55
11:40
11:50
12:35
12:45
13:30
   
M   Čj  D  Tv   2.Cj  Hv     
Čt 8 :00
8 :45 
8 :55
9 :40
10:00
10:45 
10:55
11:40 
11:40
 12:10  
12:10
12:55 
13:05
13:50
14:00
14:45
Aj

Čj 

D

 M  oběd  Pč  Vv  Ch 
8 :00
8 :45
8 :55
9 :40
10:00
10:45
10:55
11:40
11:50
12:35
     
Vko  Vv  Tv       

 

  Tv - vyučující vyzvedává: v 9.A: dívky, v 9.B: chlapce

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty 2018 - 2019

  

Volitelný předmět Vyučující 
Praktika z biologie - 7.- 9. ročník Mgr. Marcela Kutílková
Práce na PC - 7.- 9. ročník Mgr. Yvonna Požárková
Fyzikální praktika - 7.- 9. ročník Mgr. Ivana Housková
Sportovní hry - 7. - 9. roč. chlapci Mgr. Milan Garčar
Sportovní hry - 7. - 9. roč. dívky Bc. Martina Kluková
Dějiny umění - 7. - 9. ročník Mgr. Eva Cílková

 

 

 

 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

 


Prázdniny:
Po 3. 9.– začátek vyučování
Po 29. - Út 30. 10. – podzimní prázdniny
So 22. 12. do St 2. 1. - vánoční prázdniny
Pá 1. 2. – pololetní prázdniny
Po 18. 2. – Pá 24. 2. - jarní prázdniny (Praha 9)
Čt 18.4. - velikonoční prázdniny
Pá 28. 6.– konec vyučování

 

Státní svátky v ČR:
Pá 28. 9. – Den české státnosti
Ne 28. 10. – Den vzniku samostatného československého státu
So 17. 11. – Den boje za svobodu a demokracii
Po 24. 12. – Štědrý den
Út 25. 12. – 1. svátek vánoční
St 26. 12. – 1. svátek vánoční
Út1. 1. – Den obnovy samostatného českého státu, Nový rok
Pá 19.4. - Velký pátek
Po 22. 4. – Velikonoční pondělí
St 1. 5. – Svátek práce
St 8. 5. – Den vítězství
Pá5. 7. – Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
So 6. 7. – Den upálení mistra Jana Husa

 

Další termíny:

Ředitelská volna: 5.10., 3.- 4.1., 9.- 10.5.

Třídní schůzky v Po: 24.9., 14.1., 6.5.
Stop klasifikaci: 23.1., 19.6.
Exkurzní / projektové dny: Út 16.10. + St 24.10. / Čt 2.5. + Po 6.5.
Pedagogické rady Po: 15.4., 17.6., 26.6.