7.A

Vítám vás na stránkách 7.A      Přeji hodně úspěchů ve školním roce 2019/2020

 

Třídní učitelka: Ing. Michaela Horáková Břízová

email: michaela.horakova@litvinovska500.cz

Zastupující třídní učitel: Mgr. Milan Garčar

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

  1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod. 6.a hod 7.a hod
  8:00-8:45 8:55-9:40 10:00-10:45 10:55-11:40 11:50-12:35 12:45-13:30 13:05-13:50 14:00-14:45
Po M Tv F Aj Čj Vko    
Út D Aj Čj Z   VP VP
St Aj M II. cizí j. Z Čj Hv    
Čt M D Čj Ch    
M Tv Vv II. cizí j. F      

 

Aktuální informace:

Vydání zápisového lístku zákon. zástupci - (občanský průkaz s sebou!!! - 2. patro, kabinet výchovné poradkyně)

Čt 5.3. - 15:00 - 15:45
Čt 12.3. - 7:15 - 7:45
Čt 12.3. - 15:00 - 15:45

nejpozději do 1.3. Odevzdat přihlášky do 1.kola přijímacího řízení řediteli SŠ

 

 

 

Únor:

Po 24. 2. – Pá 28. 2. - jarní prázdniny (Praha 9)

 

Březen:

Lyžařský kurz

Termín: 2.3. – 7.3.2020

Místo: Janov nad Nisou – Hotel Semerink

Vedení: Mgr. Milan Garčar, Mgr. Veronika Sázavská

Doplatek: na jméno žáka bude vygenerován platební příkaz na částku 1390,- Kč
Termín úhrady: do 31.1.2020 !!

(Platební příkaz na doplatek LVK bude žákům předáván v týdnu 13.- 17.1.2020 v kabinetu TV - osobní převzetí)

Prosíme o dodání v den odjezdu: bezinfekčnost (platnost prohlášení nesmí být starší než 1 den, potvrzení od lékaře (platnost 2 roky)), potvrzení o seřízení/nastavení lyžařského/snowboardového vybavení

Vymezení LVK: je zajištěna doprava tam i zpět, ubytování s plnou penzí, tzn. snídaní, obědem a večeří včetně pitného režimu, pojištění odpovědnosti, sportovní program se zaměřením na fyzický a psychický rozvoj (výuku sjezdového i běžeckého lyžování, snowboarding, sněžné hry, sáňkování, stavění iglú, kluzky, freeride, přednášky), zdravotníka
 

!!! V ceně nejsou zahrnuty svačiny, lze je dokoupit za cenu 40,- Kč/dítě/den !!!

bližší info http://www.litvinovska500.cz/lyzarsky-kurz/

 

Duben:
Čt 9.4. - velikonoční prázdniny
Pá 10.4. - Velký pátek
Po 13. 4. – Velikonoční pondělí
20.4. Pedagogická rada (V.)
27.4. - 30.4. Výjezd II.st. k plnění průřezových témat 


Květen:

Pá 1. 5. – Svátek práce

Pá 8. 5. – Den vítězství

11.5. Třídní schůzky (III.) od 17 hodin

 

 


Přijímací řízení - bez talentových zkoušek : víc. gymnázia


13.1. Info na třídních schůzkách TU předá informace od výchovné poradkyně
23.1. Info schůzka výchovné poradkyně s rodiči k volbě povolání a SŠ
v případě nejasností z třídních schůzek (5.a 7. ročníků v 15:00, 9. ročníků v 15:30)


do 4.2. Odevzdat vyplněnou přihlášku TU (nutno odevzdat včas - pololetní a jarní prázdniny a dále někteří se účastní LVK)
nejpozději do 1.3. Odevzdat přihlášky do 1.kola přijímacího řízení řediteli SŠ

Při vyplňování přihlášky nepoužívat gumovací nebo zmizíkovací pero!!!

 

 



SEZNAM PŘEDMĚTŮ, UČITELŮ A POMŮCEK 

 

Předmět Jméno vyučujícího Pomůcky, sešity
Český jazyk a literatura Mgr. Lubomíra Krejcarová 564, 3x 544
Matematika   Ing. Michaela Horáková Břízová

440, pracovní sešit, rýsovací pomůcky 

Anglický jazyk  Mgr. Ivana Švejdová, Mgr. Eva Cílková, Bc. Markéta Kučerová bude upřesněno na první hodině
Fyzika  Ing. Michaela Horáková Břízová 560
Chemie Ing. Michaela Horáková Břízová 560
Dějepis Mgr. David Jursík 564
Zeměpis Vaagn Chakhoian portfolio, 20 listů + euroobaly, atlas
Výchova k občanství Ing. Michaela Horáková Břízová 544
Přírodopis Mgr. Marcela Kutílková 540, podložka, 2 svorky, lze pokračovat z min. ročníku
Hudební výchova Mgr. Markéta Patrasová pokračuje se v sešitě z 6. ročníku
Výtvarná výchova Mgr. Lubomíra Krejcarová  
Tělesná výchova Mgr. Milan Garčar, Mgr. Veronika Sázavská  
Pracovní činnosti Ing. Michaela Horáková Břízová  
Druhý cizí jazyk Mgr. Lubomíra Krejcarová, Mgr. Yvonna Požárková, Mgr. Eva Cílková, Vaagn Chakhoian bude upřesněno na první hodině
Volitelný předmět   bude upřesněno na první hodině

 

 

Nabídka volitelných předmětů                             Vyučující    
 Dějiny umění   Mgr. Eva Cílková
 Fyzikální praktika  Mgr. Ivana Housková
 Praktika z biologie  Mgr. Marcela Kutílková
 Praktika z chemie  Ing. Barbora Brejlová
 Práce na PC  Mgr. Yvonna Požárková
 Sportovní hry (pouze pro chlapce)  Mgr. Milan Garčar
 Užité výtvarné činnosti  Mgr. Jarmila Chaloupková

 

 

 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Po 2. 9.– začátek vyučování
Út 29. - St 30. 10. – podzimní prázdniny
Po 23. 12. do Pá 3. 1. - vánoční prázdniny
Pá 31. 1. – pololetní prázdniny
Po 24. 2. – Pá 28. 2. - jarní prázdniny (Praha 9)
Čt 9.4. - velikonoční prázdniny
Út 30. 6. – konec vyučování