5.C

Třídní  učitelka: Bc. Soňa Blodigová 

 

OD 4.1.2021 OPĚT DISTANČNÍ VÝUKA !!!!

 

Informace k začátku školního roku 2020 

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace týkající se koronaviru v Praze (zbarvení semaforu MZ ČR na oranžovou), ve snaze ochránit zdraví žáků a pedagogických i nepedagogických pracovníků, se vedení školy rozhodlo, že od 1.9.2020 je povinnost všech přítomných v ZŠ Litvínovská 500 nosit ve veřejných prostorách (chodby, WC, jídelna) ROUŠKU či jinou ochrannou pomůcku přes ústa i nos.


 Sledujte pravidelně informace na školním webu - záložka AKTUÁLNĚ a dále Bakaláře, informace a úkoly dětem budu  zadávat v případě potřeby přes Komens.

 

penál: gumovací pero + náhradní náplně (nebo 2 gumovací pera), ořezávátko, pastelky (minimálně 6 druhů barev), 2 tužky na rýsování !!! (č. 3), 2 tužky měkké na kreslení (č.1, 2), červená a zelená propiska ( nebo slabý fix), nůžky, guma


pomůcky:  kružítko, čirý trojúhelník s ryskou, pravítko rovné min 15cm dlouhé


pomůcky na TV - tričko, kratˇasy nebo tepláky, sálová obuv - vše v látkové tašce či pytli


pomůcky na VV + PČ: kufřík, zástěra nebo staré triko, igelit na stůl, modelína, voskové barvy, vodové barvy, tempery, 1 ks běloby, min. 2 štětce kulaté (širší a užší), min. 2 štětce ploché (širší a užší), tuhé lepidlo, misku na vodu, paletu, barevné fixy, černá tuš, hadřík, 6 ks různobarevných bavlnek


• přezůvky, podepsaný ručník, 2 balení tahacích kapesníčků, 1 balení papírových kuchyňských utěrek, vlhčené ubrousky (ostatní hygienické potřeby do třídy prozatím nepotřebujeme, budeme je doplňovat v průběhu roku)

NABÍDKA ŠKOLNÍCH KROUŽKŮ :

Nabídku kroužků naší ZŠ sledujte ve vestibulu a na odkaze http://www.litvinovska500.cz/krouzky/. Momentálně pro vás kroužky připravujeme.

 

ŠKOLNÍ ŘÁD K PROČTENÍ:

http://litvinovska.byznysweb.cz/domain/litvinovska/files/dokumenty/skolni_rad.pdf