3.A

laughVážení rodiče a milí třeťáci,laugh
vítám vás na stránkách naší třídy, které budu průběžně aktualizovat, abyste zde našli důležité informace. 

Chtěla bych vám do nového školního roku popřát dobrý start, hodně úspěchů, radosti a energie.

Vaše třídní učitelka Klára Příbramská.

klara.pribramska94@gmail.com      

 

Aktuality 

Online rozvrh hodin: 

pondělí ČJ M TV TV ČJ  
úterý AJ ČJ ČJ HV M  
středa ČJ M ČJ PRV ČJ AJ
čtvrtek ČJ M ČJ VV  
pátek M AJ PRV ČJ    


Dítě, u kterého se objeví příznaky nachlazení, bude mít teplotu, kašlat nebo mít rýmu, nebude vpuštěno do budovy školy. V případě, že začne kašlat či smrkat v průběhu dne, mělo by jít do izolace a vy byste si ho měli co nejdříve vyzvednout. Má-li dítě alergickou rýmu či kašel, mělo by mít potvrzení od lékaře.

 

Vybavení penálu :

3 tužky č. 2, 2 pera, základní barvy pastelek, guma, ořezávátko, fixy (mohou být v kufříku), tužka na rýsování č. 3, pravítko, nůžky

 

Pomůcky na Vv a Pč :

vodové barvy, kelímek, štětce (velký plochý, střední, malý + stejně kulaté štětce), hadřík, igelit přes celý stůl, nůžky, modelína, voskovky, lepidlo, Staré triko či zástěru na převlečení.

Nemusíte kupovat nové věci, stačí dokoupit to, co chybí. :-)

 

Pomůcky na TV - plavání: první lekce v pondělí 7. 9. 2020.

Děti budou potřebovat: malý batůžek, plavky, koupací čepici, ručník, mýdlo, šampon (není povinný), pití, gumičku na dlouhé vlasy, hřeben, obuv do sprch, igelitový sáček/ tašku na mokré plavky. Dle pokynů plavecké školy platí přísný zákaz nosit si nápoje, šampony, tekutá mýdla ve skleněných obalech.

 

PLAVÁNÍ:
V letošním školním roce 2020/ 2021 budeme v rámci tělesné výchovy jezdit na plavecký výcvik do areálu Šutka. Doprava je na základě souhlasu zákonných zástupců dětí zajištěna objednaným autobusem. První lekce proběhne již v pondělí 7. září, poté každé pondělí až do 21.června.

Děti přijdou do školy na dvě vyučovací hodiny, poté si aktovky ponechají ve třídě a s malým batůžkem s věcmi na plavání odjedeme do zmíněného plaveckého areálu. Po návratu si vyzvednou aktovky a půjdou s doprovodem na oběd a domů (případně do ŠD).

Objednaným autobusem budeme odjíždět z ulice Litoměřická cca v 9.45. Plánovaný návrat do školy cca 12.00. Doporučujeme vhodné oblečení, v zimě čepici.

V případě nachlazení či jiné zdravotní idispozice, která nebude umožňovat účast na plavecké lekci, je nutné napsat omluvenku (postačí od rodiče) a předat třídní učitelce (datum, jméno žáka, omluva, podpis zákonného zástupce). V takovémto případě bude žák ponechán ve škole (v náhradní třídě). Za nepřítomnost žáka na lekci se peníze za autobusovou dopravu nevrací! Výjimkou může být dlouhodobá nemoc potvrzena lékařem - vše musí být poté projednáno s vedením plaveckého výcviku a uvolněním z TV. Jinak by nemusel být žák z tohoto předmětu klasifikován.

!!! Je také nutné nejpozději do 3. 9. 2020 přinést do školy platný posudek o zdravotní způsobilosti dítěte od lékaře. !!!

PROVOZNÍ ŘÁD + BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÉ ZÁSADY PRO ŽÁKY naleznete na našich stránkách ve složce "plavání".

 

Domácí úkoly

 

Pro nemocné

 

Rozvrh hodin 2020/2021 

X 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7.hodina
pondělí ČJ M TV TV ČJ    
úterý AJ ČJ M HV ČJ    
středa ČJ M ČJ PRV ČJ AJ  
čtvrtek ČJ M ČJ VV    

pátek

M AJ PRV ČJ      

Hudební výchovu vyučuje Mgr. Barbora Adámková (barbora.adamkova@litvinovska500.cz) 

Anglický jazyk vyučuje Mgr. Irena Šedivá (sedir@seznam.cz) a Mgr. David Jursík (
david.jursik@litvinovska500.cz)


ZVONĚNÍ:
1. HODINA : 8.00 - 8.45
2. HODINA : 8.55 - 9.40
3. HODINA: 10.00 - 10.45
4 .HODINA: 10.55 - 11.40
5. HODINA: 11.50 - 12.35
6. HODINA: 12. 45 - 13.30
 

ŠKOLNÍ ŘÁD K PROČTENÍ:

http://litvinovska.byznysweb.cz/domain/litvinovska/files/dokumenty/skolni_rad.pdf