ZŠ Litvínovská 500 na expedici Karakoram

20.04.2017, 15:48,

18. 4. 2017, lanové centrum PROUD, Praha - Vysočany
Naše škola se po roce opět zúčastnila expedice Karakoram. Tento rok nás bohužel zastihlo nepříznivé počasí, které nám ale nebránilo ve zdolání 16 250 výškových metrů a v získání celkového druhého místa.


Oproti minulému roku, který byl silně obsazen celkem 13 žáky, byla letos účast velice slabá. Nevím, zda žáky odradilo nepříznivé počasí, zapomněli, onemocněli nebo k tomu měli jiné důvody. Bohužel slušné chování, které zahrnuje omluvu (například email), některým žákům chybí!
Tímto velice děkuji za účast žákům, kteří naši školu úspěšně reprezentovali, a to konkrétně:
Burčík D., Wessnitzer M., Klečka A., Fantová K., Fantová M.
Naopak na černou listinu řadím tyto žáky:
Chamrád, Kříž, Svoboda, Drábek, Šprunková, Kubínová, Valášková, Svobodová.
Závěrem chci jen říci, že se sportovní a zábavná akce velice povedla. Věřím, že si z ní žáci opět odnesli pouze pozitivní zážitky, které nám ani krátké přeháňky nezkazily.
Mgr. Jan Kolář
 

 http://kolar90.rajce.idnes.cz/

 

 


 

 
« Zpět