Soutěž v kopané - Coca-Cola Cup 2016/2017

13.10.2016, 16:20,

Výběr žáků II.st.pod vedením Mgr. Koláře se umístil v Coca Cola Cupu (kopaná) na 1.místě s postupem.

Po roce se naši chlapci opět zúčastnili fotbalové soutěže CCC (Coca-Cola Cup).
Kvalifikační turnaj byl odehrán 13. 10. 2016 na umělém trávníku SK Meteor Praha – Libeň.
Po odchodu žáků z minulých devátých tříd se nám základní jedenáctka skládala velice těžko, ale přesto se nám to povedlo. Na turnaj jsme jeli s tím, že si aspoň zahrajeme. Naši soupeři byli: ZŠ Špitálská a PORG Libeň. První zápas jsme sehráli s těžším soupeřem, a to ZŠ Špitálská. Dlužili jsme jim odplatu za minulý rok, kdy nás porazili 4:2. Tento rok byl zápas mnohem vyrovnanější a po jediném gólu, který vstřelil náš hráč Wessnitzer, jsme vyhráli 1:0. Druhé utkání jsme hráli s patrně slabším soupeřem, který nám dělal problém pouze v první půli, kdy byl stav 1:1. Ve druhém poločase se naši borci už vzpamatovali a nakonec dokázali zvítězit 7:2.
Tyto dvě výhry nám zajistily postup do dalšího kola a jsme sami zvědavi, kdo nás v něm bude čekat.