OVOV 2017 – okresní kolo

20.04.2017, 16:02,

ZŠ Litvínovská 500 se zúčastnila okresního kola odznaku všestrannosti olympijského víceboje. Událo se tak 19. 4. 2017 v areálu ZŠ gen. Janouška – Praha 9.
Naši školu reprezentovali ve větším zastoupení žáci z 6. ročníků, poté jeden žák ze 7. ročníku a dva chlapci z 8. třídy. Celkem naši školu zastupovalo 12 žáků. 


Nutno podotknout, že jsme na tento víceboj (hod medicinbalem, trojskok, švihadlo, kliky, běh na 1km/dribling) jeli bez předchozích tréninků. Prostě jsme si jen chtěli zasportovat a porovnat své schopnosti a dovednosti s ostatními žáky jiných škol. Pochválit musím všechny žáky, protože všichni odevzdali své nejlepší výkony a nevzdávali to, ani když se jim nedařilo. Konkurence byla silná, přeci jen se akce zúčastnilo 130 žáků. Přesto jsme si odvezli dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili!
Velké díky tedy patří těmto žákům:
Stetsko (1. místo), Palan, Wessnitzer (3. místo), Berounská (1. místo), Dlouhá, Jandová, Tejral (2. místo), Šestov, Hausdorf, Liška, Janků, Fedyshyn
Tak snad příští rok zopakujeme podobné výsledky!
Mgr. Jan Kolář
 

 

http://kolar90.rajce.idnes.cz/OVOV_2017/

 
« Zpět