Futsalový turnaj 2016

19.12.2016, 15:35,

Dne 19. 12. 2016 se odehrála předposlední sportovní akce žáků druhého
stupně. Tentokrát se jednalo o futsalový turnaj odehraný na ZŠ Mendelova.


Na turnaj jsme opět jeli s ambicemi na umístění do druhého místa, bohužel přístup některých hráčů tomu neodpovídal.

První utkání jsme sehráli se ZŠ Bronzová a nadějná remíza 4:4 nám unikla pár vteřin před koncem utkání, kdy došlo v našich řadách k nedorozumění, kterého využil soupeř a zvýšil tak na konečný stav 5:4.

Do druhého zápasu jsme opět nastupovali s tím, že bychom mohli uhrát dobrý výsledek. Největší problém byl ale v naší obraně, kdy si někteří naši hráči spletli turnaj s procházkou. Zápas od začátku ovládal soupeř ze ZŠ Mendelova a konečný výsledek byl 3:7.

Naším posledním soupeřem byla ZŠ Marjánka, která byla od prvního zápasu jasným favoritem. Z počátku zápasu to vypadalo na vyrovnaný boj, ale poté jsme obdrželi rychlé tři góly a morálka našeho týmu rychle opadla. Výsledek 1:14 odpovídal přístupu našeho týmu k zápasu.

Ačkoli někteří naši hráči hrají závodně fotbal, měli by si sáhnout do svědomí, zda takto chtějí nadále reprezentovat naši školu.

Mgr. Jan Kolář

 
« Zpět