Kroužky

Kroužky 2016/2017

 

Dramatický 1.-9. ročník (od 2.tř.)
Mgr. Irena Hříbková, Mgr. Eva Cílková
st 13:30-15:00 3.A  600.-
Výtvarné vyjádření (2.-5. tř.) 
Mgr. Dagmar Pintérová
st 14:00-15:30 3.C 600,- +100,-
Deskové hry (1.-3.tř.)
Mgr. Petra Koubíková
čt 13:45- 14:30 1 .B 600,-
Hrátky se slovíčky (2. - 5. tř.)
Mgr. Jana Krátká
 út  13:30-14:15 4.C 600,-
Němčina pro začátečníky (4.-6.tř.)
Mgr. Barbora Adámková
út 13:30-14:45 3.B 600,-
Řečová výchova (0.-3. tř.)
Mgr. Dagmar Přibylová
út 13: - 13:45 0.A 400,-
S písničkou za pohádkou (přednost 1. tř)
Olga Škugorová, Mgr. M. Durdová
po13:30-15:00 1.C   600,-
Angličtina hrou (1. tř.)
Mgr. Barbora Adámková
st 13:00-13:45 3.B 600,-
Grafika (3.-5. tř)
Mgr. Eliška Bíglová                            
st 14:00-15:30 2.C 550,- +100.-
Základy křesťanské výchovy (0.-3.tř.)
Mgr. Dagmar Přibylová
pá 12:15-13:00  0.A zdarma
Základy křesťanské výchovy (4.-9.tř.)
Mgr. Dagmar Přibylová
pá 13:15-14:00 0.A zdarma
Novinářský kroužek
Mgr. Eva Cílková,
po 1x za 14 dní
13:45-15:15 PC2
200,-
Bowling (1.-5.tř.)
Mgr. Kateřina Řačáková
st 13:25 -14:55 hotel Duo 660,-
Začínáme s počítačem a tabletem (1.-3. tř.)
Mgr. Kateřina Řačáková
út 13:20-14:05          ICP 600,-
Základy gymnastiky (3. - 5. tř)
Mgr.J. Krátká, Mgr. P. Svobodová
st 13:30-15:00 malá Tv 750,-
MAXÍK (indiv. a spec. náprava)
Mgr. Dagmar.Přibylová
dle domluvy s rodiči   0.A 800,-
Hravá čeština (2. tř.)
Mgr. Renata Podlešáková
čt  13:00-13:54
     13:45-14:30           2.B   
500,-
Florbal pro začátečníky (1.-5.ročník)
Katka Dittmayerová, Dis  
po 14:00-15:00 velká Tv
st  14:00-15:00 velká Tv 

2500,- na rok

Ekokroužek (3.-5.tř.)
Mgr. Zdeňka Paseková
út 13:30-14:15 v 4.B 300,-
Kompenzační cvičení (3. - 5.tř)
Mgr. Petra Svobodová
út 13:30-14:45 v 0.B  600,-

  

Kroužek florbalu

Více informací u Vladimíra Jambora
tel.: 602 611 035 email: vladimir.jambor@athletics.cz

Internetová přihláška na florbal k vyplnění zde: https://goo.gl/forms/02XooWMbNX0hdCLG3

 

 

    Kdo umí, ten umí - kroužky pracovní výchovy

 Přihláška